To Ja Kobieta – Odzyskaj swoją energię!

TO JA KOBIETA-ODZYSKAJ SWOJĄ ENERGIĘ!

Znajdź czas dla siebie i podaruj sobie weekend motywacyjno-fitnessowy w zaciszu przepięknego SPA na Śląsku!

Jesteś Kobietą ciekawą świata, poszukującą w życiu radości i nowych wyzwań?

Proponujemy Ci aktywny relaks wypełniony energetycznymi zajęciami, dobrą zabawą oraz dużą dawką pozytywnej energii. Przekażemy Ci swoją wiedzę dotyczącą odżywiania i aktywności fizycznej oraz ich wpływu na zdrowie.

Jeżeli czujesz w sobie potencjał, wewnętrzną energię ale nie masz do niej dostępu, spotkaj się z nami, też jesteśmy kobietami, które czują i rozumieją podobnie jak Ty. Nie poddawaj się losowi, zadbaj o to co nieodkryte.

Bądź ważna dla siebie, poczuj siłę płynącą od kobiet takich jak TY! Podaruj sobie weekend w gronie kobiet, po którym odzyskasz moc i energię!

Kobiecy weekend zaczynamy w piątek popołudniu i kończymy w niedzielę wspólnym obiadem.
A pomiędzy spędzamy czas na wspólnych rozmowach, zajęciach fitness i warsztatach motywacyjno-rozwojowych! Wszystko po to, aby po weekendzie z nową energią wkroczyć w codzienne życie! Z dala od zgiełku miasta, od codziennych trosk i obowiązków…

Projekt ten powstał w wyniku wieloletniej przyjaźni i pasji, która zaowocowała wyjazdem dla kobiet. Jest on skierowany do kobiet, które chcą poczuć swoją wewnętrzną siłę.

Weekend spędzamy w Hotelu Natura Residence w Siewierzu

.

To wyjątkowe miejsce na Śląsku, po horyzont otoczone sosnowym lasem i schowane dyskretnie w pobliżu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Daje poczucie spokojnej przystani, w której znajdziesz czas właśnie dla siebie!

Przejdź na stronę hotelu >>

Aby odzyskać swój wewnętrzny potencjał i zostawić w tyle ograniczenia do czucia głębokiego szczęścia, proponujemy Ci warsztaty motywacyjno-rozwojowe , dzięki którym odpowiesz sobie na pytania: Jaka jesteś? Czego pragniesz? Dokąd idziesz? Warsztaty te poprowadzi Sylwia Żbik-Weiss: żona, mama, psychoterapeutka i właścicielka Strefy Bytu – Centrum Psychoterapii i Rozwoju w Katowicach.

Moc energii i endorfin uruchomisz natomiast podczas specjalnych zajęć fitness , które pozwolą Ci podnieść poziom witalności i aktywności życiowej. Zajęcia poprowadzi Justyna Smyka – żona, mama, instruktorka fitness i aqua-aerobic, właścicielka Studia Treningu Personalnego Fast Fit Body w Katowicach

Dokładny plan naszego wyjazdu będzie dostępny w ciągu najbliższych dni.


Koszt: 590 zł / osoba;

Cena obejmuje: dwa noclegi ze śniadaniem, warsztaty motywacyjno-rozwojowe, zajęcia sportowe: aqua-aerobic, EMS, zajęcia wzmacniające, treningi w plenerze;


Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 200 zł na konto:


Millenium Bank

Nr konta: 49 1160 2202 0000 0000 4284 0651

Nazwa i adres: ŻBIK-WEISS SYLWIA UL JASNA 33, 43-190 MIKOŁÓW

Tytuł przelewu: imię, nazwisko / To Ja Kobieta

Dojazd we własnym zakresie,


Harmonogram